Sesja ciążowa studio

(09 czerwca 2022)

Sesja ciążowa to wspaniałą pamiątka dla Was, ale również dla waszego, jeszcze nienarodzonego dziecka.
Termin sesji brzuszkowej zarezerwuj podczas trwania ciąży z miesięcznym wyprzedzeniem. Najlepiej wykonać ją między 27-32 tygodniem. Dzidzia będziecie bezpieczna, a brzuszek widoczny. Wciąż będziesz miała siłę na pozowanie i będziesz czuła się komfortowo. Sesję wykonujmy w ciąży, nie przed porodem.
Zdarza się że dziecko przychodzi na świat przed planowanym terminem, dlatego nie zwlekajcie z decyzją.
Sesja w studio rożni się od plenerowej, przede wszystkim klimatem i minimalizmem w dodatkach. Zdjęcia wykonywane są na łóżku oraz tłach. W studio mamy możliwość pokazania znacznie więcej ciała, co uważam najlepszą decyzję. Pomogę Ci zaakceptować zmiany w ciele i w jak najlepszy sposób pokazać kobiece kształty , tuszując pewne elementy.
Główne pytanie jakie otrzymuje dotyczące sesji to o ubiór. Tak zapewniam wiele sukni i body do sesji. Większość stylizacji widocznych na moich zdjęciach jest do Waszej dyspozycji. W tym temacie musicie zadbać o tatusiów. Uniwersalnie polecam jasną i ciemną górę. Zwykłe T-shirty czy koszule to zależy od Waszego stylu i garderoby. Na pewno sprawdzą nam się beże i szarości.
W głowie macie pomysł, a nie wiecie jak go zrealizować, daj mi znać! Kreatywne spojrzenie i wieloletnie magazynowanie części garderoby sprawiło, że posiadam wiele ubrań i dodatków.

 

Zobacz cały wpis…

Domek nad morzem

(18 lutego 2021)

Dzwoni telefon , a tu moja dawna klientka, kupiliśmy stary domek nad morzem!
Kończymy remont i przyjedź zrobić zdjęcia. Miejsce przeszło totalną metamorfozę.
Zdjęcia apartamentu nad morzem posłużą z czasem do oferty na wynajem.

 

 

Zobacz cały wpis…

Narzeczeni K + N

(04 października 2019)

Klimat w lesie sprawił, że obdarowałam ich piękną sesją narzeczeńską.
Spotkaliśmy się w innym celu, ale dla swoich par robię wyjątki i traktuje z uczuciem bo lubię to co robię i mam ogromne szczęście móc z Wami przeżywać emocje wielkiego dnia . Sesje narzeczeńskie lub nagrania filmowe przed ślubem sprawiają, że bariery stresu i powagi zanikają. W dniu ślubu jest Wam i Nam znacznie łatwiej złapać kontakt i uniknąć krępacji.
Początki bywają ciężkie, ale po spotkaniu moje pary już wiedzą, że warto mi zaufać i moje dziesiątki pomysłów przy jednej gałązce są warte swojego zachodu.

 

 

Zobacz cały wpis…

Ceremonia w Plenerze

(19 sierpnia 2019)

Ceremonia ślubna odbyła się blisko Koszalina. O piękną oprawę zadbała Anndecor.
To były niezwykłe dwa dni. Przysięgali sobie w otoczeniu najbliższej rodziny, a następnego dnia bawili się do rana z przyjaciółmi.
Agnieszka i Piotr wymarzyli swój dzień i zrealizowali go w 100%.

Zobacz cały wpis…